Goobay | CAT 5e patch cable, U/UTP | 68387 | Grey RJ45 male (8P8C) | RJ45 male (8P8C)
- Код товара: 238832
- EAN: 4040849683879
- MPN: 68387
1.27€
Без налога: 1.05€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Grey |
| Producer product name | 68387 |
| Producer product family | CAT 5e patch cable, U/UTP |
| Gross depth (mm) | 200.00 мм |
| Gross height (mm) | 20.00 мм |
| Gross width (mm) | 200.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| PET | 3.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.003 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 1080 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.033 кг |
| Net weight | 0.03 кг |
| Другие особенности | CCA copper mixture unshielded LAN/network cable to connect network components with 2 x RJ45 connectors with length indication on the slimline strain relief with latch protection pair-sequence acc. to EIA/TIA 568B suitable for Gigabit (10/100/1000 Mbit) network Technical specifications Connections Connection, type RJ45 male (8P8C) Connection 2, type RJ45 male (8P8C) Latch protection both sides Connection, shielding no Cable Cable type round cable Specification CAT 5e Shielding class U/UTP AWG 28/7 (stranded) Cable sheath diameter (approx.) 4.5 mm Inner conductor material CCA (copper-clad aluminium) Cable length 7.5 m Material cable sheath PVC Kink protection both sides Signal transmission max. bandwidth 100 MHz |
| Тип | Cat 5E, U/UTP |
| Длина кабеля | 7.5 м |
| Разъем 2 | RJ45 male (8P8C) |
| Разъем 1 | RJ45 male (8P8C) |