Koss | Headphones | SPORTA PRO | Wired | On-Ear | Black
- Код товара: 239114
- EAN: 021299147771
- MPN: 197039
29.40€
Без налога: 24.30€
| Производитель | Koss |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | SPORTA PRO |
| Producer product family | Headphones |
| Microphone | No |
| Тип соединения | Wired |
| Стиль ношения | On-Ear |
| Wireless | No |
| подавление шума | No |
| Gross depth (mm) | 155 мм |
| Gross height (mm) | 60 мм |
| Gross width (mm) | 205 мм |
| Packing quantity | 6 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.08 кг |
| Volume (m3) | 0.0019065 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 50 гр. |
| Plastic (No PET) | 30 гр. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 380 мм |
| Gross width master carton | 242 мм |
| Gross height master carton | 180 мм |
| Net weight master carton | 1.074 кг |
| Tare weight master carton | 0.281 кг |
| Palette Qty | 624 шт. |
| Gross weight | 0.179 кг |
| Net weight | 0.099 кг |
| Другие особенности | Active lightweight travel headphones; Oxygen-free copper voice coils improve signal transmission for cleaner, clearer sound; Straight, dual entry 4 foot cord; Gold-flashed 3.5 mm (1/8") plug. |
| Беспроводное подключение | No |
| Тип коннектора | 3.5 mm |
| Чувствительность наушников | 103 дБ |
| Полное сопротивление | 60 Ом |
| Диапазон частот | 15-25k Гц |
| USB-порт для зарядки | No |