Koss | Headphones | KSC32iGRY | Wired | In-ear | Microphone | Grey
- Код товара: 239137
- EAN: 021299189269
- MPN: 194887
18.98€
Без налога: 15.69€
| Производитель | Koss |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Grey |
| Producer product name | KSC32iGRY |
| Producer product family | Headphones |
| Microphone | Yes |
| Тип соединения | Wired |
| Стиль ношения | In-ear |
| Wireless | No |
| подавление шума | No |
| Gross depth (mm) | 50 мм |
| Gross height (mm) | 150.00 мм |
| Gross width (mm) | 25 мм |
| Packing quantity | 6 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.021 кг |
| Volume (m3) | 0.0001875 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 12 гр. |
| Plastic (No PET) | 9 гр. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 110 мм |
| Gross width master carton | 90 мм |
| Gross height master carton | 170 мм |
| Net weight master carton | 0.216 кг |
| Tare weight master carton | 0.017 кг |
| Palette Qty | 6156 шт. |
| Gross weight | 0.036 кг |
| Net weight | 0.015 кг |
| Другие особенности | Soft flexible clips rest comfortably around the ear to guarantee the music never stops. Control your device and answer calls with the Koss One Touch Microphone. Listeners are given the choice of three sizes of ear cushions designed to fit perfectly in anyone's ear. |
| Беспроводное подключение | No |
| Тип коннектора | 3.5 mm |
| Чувствительность наушников | 104 дБ |
| Полное сопротивление | 16 Ом |
| Диапазон частот | 15-20k Гц |
| USB-порт для зарядки | No |