Goobay | Headphone AUX adapter; 3.5 mm jack 1-to-2
- Код товара: 240290
- EAN: 4051366111042
- MPN: 11104
0.24€
Без налога: 0.20€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Headphone AUX adapter; 3.5 mm jack 1-to-2 |
| Gross depth (mm) | 20.00 мм |
| Gross height (mm) | 10.00 мм |
| Gross width (mm) | 20.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| PET | 14.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.051 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Paper/Pasteboard | 37.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 7634 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.131 кг |
| Net weight | 0.08 кг |
| Другие особенности | 3.5 mm male (3-pin, stereo) > 2 pcs. 3.5 mm female (3-pin, stereo). Item is only suitable for hobbyists or amateurs. Connector 1 - 3.5 mm male (3-pin, stereo), Connector 2 - 2 pcs. 3.5 mm female (3-pin, stereo) |