Lenovo | ThinkPad USB3.0 to Ethernet Adapter
- Код товара: 241140
- EAN: 193124150352
- MPN: 4X90S91830
20.52€
Без налога: 16.96€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | ThinkPad USB3.0 to Ethernet Adapter |
| Gross depth (mm) | 22 мм |
| Gross height (mm) | 180 мм |
| Gross width (mm) | 20 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.012 кг |
| Volume (m3) | 0.0000792 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Plastic (No PET) | 5 гр. |
| Paper/Pasteboard | 7 гр. |
| Palette Qty | 10909 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.035 кг |
| Net weight | 0.023 кг |