Goobay | CAT 5e patch cable, U/UTP | 68614
- Код товара: 243762
- EAN: 4040849686146
- MPN: 68614
0.42€
Без налога: 0.35€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| PET | 1.00 гр. |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Gross depth (mm) | 10 мм |
| Gross width (mm) | 90 мм |
| Gross height (mm) | 120 мм |
| Volume (m3) | 0.000108 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.001 кг |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 16000 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.012 кг |
| Net weight | 0.011 кг |
| Тип | Cat 5E, U/UTP |
| Producer product name | 68614 |
| Producer product family | CAT 5e patch cable, U/UTP |
| Длина кабеля | 0.25 м |