Logilink BP0018 TV Wall mount, 37"-70", tilt+5°-10°, 56mm | Logilink
- Код товара: 243955
- EAN: 4052792042658
- MPN: BP0018
17.21€
Без налога: 14.22€
| Производитель | Logilink |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Packing quantity | 8 шт. |
| Gross depth (mm) | 680 мм |
| Gross width (mm) | 156 мм |
| Gross height (mm) | 67 мм |
| Volume (m3) | 0.00710736 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.935 кг |
| Paper/Pasteboard | 935.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 700 мм |
| Gross width master carton | 290 мм |
| Gross height master carton | 337 мм |
| Net weight master carton | 20.8 кг |
| Tare weight master carton | 1.163 кг |
| Palette Qty | 200 шт. |
| Gross weight | 2.6 кг |
| Net weight | 1.665 кг |
| Другие особенности | Flat construction, extreme solid and secure Suitable for 37–70" LCD, LED, PC and TV monitors Carrying capacity: Max. 50 kg / 110 lbs Mounting type: Tilt -10°/+5° VESA compatibility: 200x200, 400x200, 300x300, 400x400, 600x400 Wall clearance: 56 mm. For places where you need to avoid mirroring and change the screen position slightly. Ideal for avoiding blinding e.g. in the bedroom by tilting. |