Logilink BP0047 TV Wall mount, 37"-70". corner mount | Logilink
- Код товара: 243957
- EAN: 4052792046526
- MPN: BP0047
51.86€
Без налога: 42.86€
| Производитель | Logilink |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Gross depth (mm) | 800 мм |
| Gross width (mm) | 327 мм |
| Gross height (mm) | 84 мм |
| Volume (m3) | 0.0219744 м³ |
| Tare weight (kg) | 2.22 кг |
| Paper/Pasteboard | 2220.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 39 шт. |
| Gross weight | 7.35 кг |
| Net weight | 5.13 кг |
| Другие особенности | Space saving design, extreme solid and secure Suitable for 37–70" LCD, LED, PC and TV monitors Carrying capacity: Max. 45 kg / 99 lbs Mounting type: Tilt -8°/+5°, swivel -90°/90°, level adjustment -5°/+5° VESA compatibility: 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400, 600x400. A maximum of flexibility is ensured with the fully movable screen mounts. Depending on your needs, you can now pan and tilt the monitor. Ideal for office environments. Due to its double mounting option, the holder can easily be installed in corners. |