Dell | KB216 | Multimedia | Wired | US | Black | Lithuanian | Numeric keypad
- Код товара: 244422
- EAN: 2000001049457
- MPN: 580-ADHY_LT
15.94€
Без налога: 13.17€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Язык клавиатуры | Lithuanian |
| Раскладка клавиатуры | US |
| Технология подключения | Wired |
| Цифровая клавиатура | Yes |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | KB216 |
| Тип | Multimedia |
| Gross depth (mm) | 30 мм |
| Gross height (mm) | 155 мм |
| Gross width (mm) | 460 мм |
| Packing quantity | 10 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.002139 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 150 гр. |
| Plastic (No PET) | 50 гр. |
| TI weight (kg) | 0.003 кг |
| Gross depth master carton | 475 мм |
| Gross width master carton | 350 мм |
| Gross height master carton | 180 мм |
| Net weight master carton | 5.1 кг |
| Tare weight master carton | 0.509 кг |
| Palette Qty | 510 шт. |
| Gross weight | 0.51 кг |
| Keyboard colour | Black |
| Net weight | 0.31 кг |
| Интерфейс | USB |
| Тип продукта | Keyboard |