Goobay | CAT 5e patch cable, U/UTP | 68338 | Green RJ45 male (8P8C) | RJ45 male (8P8C)
- Код товара: 244749
- EAN: 4040849683381
- MPN: 68338
0.46€
Без налога: 0.38€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Green |
| Producer product name | 68338 |
| Producer product family | CAT 5e patch cable, U/UTP |
| PET | 1.00 гр. |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Gross depth (mm) | 15 мм |
| Gross width (mm) | 90 мм |
| Gross height (mm) | 105 мм |
| Volume (m3) | 0.00014175 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.001 кг |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 6095 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.016 кг |
| Net weight | 0.015 кг |
| Другие особенности | • unshielded LAN/network cable to connect network components with 2 x RJ45 connectors • with length indication on the slimline strain relief • with latch protection • pair-sequence acc. to EIA/TIA 568B • suitable for Gigabit (10/100/1000 Mbit) network |
| Тип | Cat 5E, U/UTP |
| Разъем 2 | RJ45 male (8P8C) |
| Разъем 1 | RJ45 male (8P8C) |
| Тип кабеля | Cable type - round cable. AWG 28/7 (stranded). Cable sheath diameter (approx.) 4.5 mm. Inner conductor material CCA (copper-clad aluminium). Material cable sheath PVC. Kink protection both sides |
| Длина кабеля | 0.5 м |