Epson XXL Ink Supply Unit | WorkForce Pro WF-C529R / C579R | Ink Cartridge | Cyan
- Код товара: 247316
- EAN: 8715946662350
- MPN: C13T01D200
163.52€
Без налога: 135.14€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Cyan |
| Тип | Ink Cartridge |
| Producer product name | WorkForce Pro WF-C529R / C579R |
| Producer product family | XXL Ink Supply Unit |
| Gross depth (mm) | 145 мм |
| Gross height (mm) | 277 мм |
| Gross width (mm) | 35 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| PET | 83.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.08 кг |
| Volume (m3) | 0.001405775 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 615 шт. |
| Gross weight | 0.374 кг |
| Net weight | 0.291 кг |