Deepcool | Case Fan | RF 120 B | Case fan
- Код товара: 254032
- EAN: 6933412710417
- MPN: DP-FLED-RF120-BL
4.57€
Без налога: 3.78€
| Производитель | Deepcool |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | RF 120 B |
| Producer product family | Case Fan |
| Тип | Case fan |
| Gross depth (mm) | 125 мм |
| Gross height (mm) | 135 мм |
| Gross width (mm) | 30 мм |
| Volume (m3) | 0.00050625 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 96 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.1 кг |
| Paper/Pasteboard | 100 гр. |
| Plastic (No PET) | 28 гр. |
| Tare other | 2 гр. |
| PET | 2 гр. |
| Gross depth master carton | 565 мм |
| Gross width master carton | 385 мм |
| Gross height master carton | 275 мм |
| Net weight master carton | 15.552 кг |
| Tare weight master carton | 0.598 кг |
| Palette Qty | 2688 шт. |
| Gross weight | 0.162 кг |
| Net weight | 0.062 кг |
| Размер | 120 x 120 x 25 |
| Другие особенности | High brightness case fan with build-in white LED; With 4 ultra-bright LED lights, RF120W gives bright and clean visual experience; The 9-blade fan balances airflow and air pressure, offering perfect compatibility with your case or cooler; Powered in two ways, either through connector or motherboard |
| Уровень шума | 21.9 дБ |
| Скорость вращения вентилятора (макс) | 1300 об/мин |
| Коннектор вентилятора | 3-pin, 4-pin |
| Тип оси куллера | Hydro Bearing |
| Номинальный ток | 0.16 А |
| Мощность | 1.92 Вт |
| Воздушное давление | 1.32 mmAq |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Воздушный поток | 48.9 CFM |