PanzerGlass | 2661 | Screen Protector | iPhone | X/XS | Tempered glass | Transparent
- Код товара: 266306
- EAN: 5711724026614
- MPN: 2661
16.21€
Без налога: 13.40€
| Производитель | PanzerGlass |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | DE |
| Совместимость | X/XS |
| Совместимость c брэндом | iPhone |
| Цвет товара | Transparent |
| Материал | Tempered glass |
| Тип чехла | Screen Protector |
| Producer product name | 2661 |
| Packing quantity | 10 шт. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.059 кг |
| Gross depth (mm) | 12 мм |
| Gross width (mm) | 110 мм |
| Gross height (mm) | 195 мм |
| Volume (m3) | 0.0002574 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.015 кг |
| Plastic (No PET) | 10 гр. |
| Gross depth master carton | 140 мм |
| Gross width master carton | 120 мм |
| Gross height master carton | 210 мм |
| Net weight master carton | 0.59 кг |
| Tare weight master carton | 0.035 кг |
| Paper/Pasteboard | 5 гр. |
| Palette Qty | 4890 шт. |
| Net weight | 0.044 кг |
| Максимальный размер экрана | 5.8 дюйм |