Genesis | Carbon 500 | Mouse pad | 210 x 250 mm | Black
- Код товара: 270514
- EAN: 5901969400878
- MPN: NPG-0657
4.48€
Без налога: 3.70€
| Производитель | Genesis |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Цвет товара | Black |
| Размеры (ШхГхВ) | 210 x 250 мм |
| Тип | Mouse pad |
| Producer product name | Carbon 500 |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 7 гр. |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Gross weight | 0.15 кг |
| Gross depth (mm) | 62 мм |
| Gross width (mm) | 60 мм |
| Gross height (mm) | 270 мм |
| Volume (m3) | 0.0010044 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.007 кг |
| Palette Qty | 860 шт. |
| Net weight | 0.143 кг |
| Размер | M |
| Другие особенности | Mousepad using both optical and laser mice, incredibly high mouse movements tracking |
| Материал | Textile |
| Нескользкая база | Yes |