Goobay | Quick Charge QC3.0 USB car fast charger | USB 2.0 Female (Type A)
- Код товара: 282852
- EAN: 4040849451621
- MPN: 45162
5.53€
Без налога: 4.57€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Разъем 2 | USB 2.0 Female (Type A) |
| Producer product name | Quick Charge QC3.0 USB car fast charger |
| Gross depth (mm) | 90 мм |
| Gross height (mm) | 150 мм |
| Gross weight | 0.024 кг |
| Gross width (mm) | 30 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.004 кг |
| Volume (m3) | 0.000405 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 2 гр. |
| Palette Qty | 2133 шт. |
| Net weight | 0.02 кг |
| Другие особенности | Up to 4 times faster than standard chargers. Output: 3.6 V - 6.0 V -3 A / DC, 6.1 V - 9.0 V - 2 A / DC, 9.1 V - 12 V - 1.5 A DC. For optimum charging current for devices with QC 3.0 Standard. Suitable for devices with Qualcomm Snapdragon processors. |
| Разъем 1 | Cigarette lighter Male |
| Цвет | Black |