Lenovo | Legion XL | Gaming mouse pad | 900x300x3 mm | Black
- Код товара: 290169
- EAN: 193638156321
- MPN: GXH0W29068
13.19€
Без налога: 10.90€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | Gaming mouse pad |
| Размеры (ШхГхВ) | 900x300x3 мм |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | Legion XL |
| Gross depth (mm) | 310 мм |
| Gross height (mm) | 70.00 мм |
| Gross weight | 0.585 кг |
| Gross width (mm) | 70 мм |
| Packing quantity | 10 шт. |
| Volume (m3) | 0.001519 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 339 гр. |
| Plastic (No PET) | 32 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.371 кг |
| Gross depth master carton | 385 мм |
| Gross width master carton | 330 мм |
| Gross height master carton | 160 мм |
| Net weight master carton | 5.85 кг |
| Tare weight master carton | 0.346 кг |
| Palette Qty | 850 шт. |
| Net weight | 0.214 кг |
| Размер | XL |
| Другие особенности | For gamers who demand unlimited control, the full-sized Legion Gaming XL Cloth Mouse and Keyboard Mat provide ample room to hack, slash and shoot your way to victory. Gaming-grade, it features a microfibre top surface for speed and accuracy, non-slip rubberised base for control, and anti-fray, waterproof construction for unwavering durability. |