Gembird | MUSWB-6B-01 | Optical Mouse | Bluetooth v.3.0 | Black
- Код товара: 291729
- EAN: 8716309103916
- MPN: MUSWB-6B-01
5.59€
Без налога: 4.62€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | MUSWB-6B-01 |
| Тип соединения | Bluetooth v.3.0 |
| Тип устройства | Optical Mouse |
| Gross depth (mm) | 185.00 мм |
| Gross height (mm) | 35 мм |
| Gross weight | 0.8 кг |
| Gross width (mm) | 130.00 мм |
| Packing quantity | 40 шт. |
| Paper/Pasteboard | 415 гр. |
| Plastic (No PET) | 21 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.436 кг |
| Volume (m3) | 0.00084175 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Gross depth master carton | 450 мм |
| Gross width master carton | 400 мм |
| Gross height master carton | 295 мм |
| Net weight master carton | 32 кг |
| Tare weight master carton | 0.531 кг |
| Palette Qty | 1200 шт. |
| Net weight | 0.364 кг |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Беспроводное подключение | Yes |
| Разрешительная способность движения | 800/1200/1600 точек на дюйм |
| Число поддерживаемых батарей | 2 x AAA |
| Батарейки в комплекте | No |