Lenovo | USB Keyboard | 300 | Wired keyboard | Wired | EN | 1.8 m | Black
- Код товара: 294789
- EAN: 190793629080
- MPN: GX30M39655
15.17€
Без налога: 12.54€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 1 лет |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | Wired keyboard |
| Producer product name | 300 |
| Цвет товара | Black |
| Длина кабеля | 1.8 м |
| Раскладка клавиатуры | EN |
| Технология подключения | Wired |
| Producer product family | USB Keyboard |
| Gross depth (mm) | 445 мм |
| Gross height (mm) | 25 мм |
| Gross weight | 0.776 кг |
| Gross width (mm) | 170 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 22.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00189125 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 914 шт. |
| Net weight | 0.752 кг |
| Другие особенности | Complete ergonomic design. Spill resistant keys with board drain. Concaved key caps fitted for your fingertips. |
| Тип соединения | Wired Via USB |