Nanoleaf | Shapes Hexagon - Expansion pack (3 panels) | 16M+ colours
- Код товара: 296389
- EAN: 840102700633
- MPN: NL42-0001HX-3PK
50.71€
Без налога: 41.91€
| Производитель | Nanoleaf |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Shapes Hexagon - Expansion pack (3 panels) |
| Цвет света | 16M+ colours |
| Gross depth (mm) | 45 мм |
| Gross height (mm) | 275 мм |
| Gross width (mm) | 265 мм |
| Packing quantity | 10 шт. |
| Volume (m3) | 0.003279375 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 40 гр. |
| Plastic (No PET) | 20 гр. |
| Gross weight | 0.928 кг |
| Tare weight (kg) | 0.06 кг |
| Gross depth master carton | 450 мм |
| Gross width master carton | 290 мм |
| Gross height master carton | 300 мм |
| Net weight master carton | 9.28 кг |
| Tare weight master carton | 0.666 кг |
| Palette Qty | 440 шт. |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Net weight | 0.868 кг |
| Предназначение | Creating your immersive battlestation or home-theatre; Music lovers or creators, at home or in the studio; Personal productivity zone, work from home; Workout, Yoga & Meditation motivation booster; Standalone wall or ceiling decor masterpiece; Waking up naturally with personalized light alarms |
| Контроль температуры | 1200-6500 К |
| Содержимое коробки | 3 Hexagon Light Panels; 3 Mounting Plates; 3 Double-sided adhesive Mounting Tape; 3 Linkers for connecting panels and Controller |
| Другие особенности | Additional smart home compatibility: Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant, IFTTT, Razer Synapse, SmartThings, Homey, Flic |
| Особые свойства | Modular LED light panels designed with Connect+ to work with future shapes; Screen Mirror feature; Nanoleaf’s exclusive LayoutDetect™ technology enables colour animations to flow intelligently between panels based on your layout; Control through touch, voice, or the Nanoleaf App; With Touch Actions, a single press on a Hexagon will activate Scenes to control any or all of your HomeKit products at once; Wi-Fi for customized control |