Gigabyte | GP-P550B | 550 W | 80 PLUS Bronze certified
- Код товара: 302314
- EAN: 4719331551490
- MPN: GP-P550B
47.46€
Без налога: 39.22€
| Производитель | Gigabyte |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Номинальная мощность | 550 Вт |
| Сертификация | 80 PLUS Bronze certified |
| Producer product name | GP-P550B |
| Gross depth (mm) | 121 мм |
| Gross height (mm) | 207 мм |
| Gross weight | 2.021 кг |
| Gross width (mm) | 255 мм |
| Packing quantity | 10 шт. |
| Paper/Pasteboard | 320.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 80.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.40 кг |
| Volume (m3) | 0.006386985 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 530 мм |
| Gross width master carton | 625 мм |
| Gross height master carton | 260 мм |
| Net weight master carton | 20.21 кг |
| Tare weight master carton | 1.464 кг |
| Palette Qty | 200 шт. |
| Net weight | 1.621 кг |