Epson UltraChrome Pro 12 ink | T44J740 | Ink Cartridge | Grey
- Код товара: 303055
- EAN: 8715946668086
- MPN: C13T44J740
274.67€
Без налога: 227.00€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | T44J740 |
| Producer product family | UltraChrome Pro 12 ink |
| Цвета печати | Grey |
| Тип | Ink Cartridge |
| Gross depth (mm) | 115 мм |
| Gross height (mm) | 350 мм |
| Gross weight | 1.001 кг |
| Gross width (mm) | 45 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 50.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.15 кг |
| Volume (m3) | 0.00181125 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 954 шт. |
| Net weight | 0.851 кг |
| Количество | Singlepack |
| Емкость | 700 мл |
| Совместимые продукты | SureColor SC-P9500 Spectro, SureColor SC-P9500, SureColor SC-P7500 Spectro, SureColor SC-P7500 |