FSP | HEXA 85+ PRO 550 | 550 W
- Код товара: 306051
- EAN: 4713224522239
- MPN: HEXA 85+ PRO 550
62.65€
Без налога: 51.78€
| Производитель | FSP |
| Гарантия | 24 мес. |
| Номинальная мощность | 550 Вт |
| Producer product name | HEXA 85+ PRO 550 |
| Gross depth (mm) | 150.00 мм |
| Gross height (mm) | 86.00 мм |
| Gross weight | 1.40 кг |
| Gross width (mm) | 140.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 30.00 гр. |
| Palette Qty | 478 шт. |
| Net weight | 1.20 кг |
| Другие особенности | HEXA 85+ series, FSP brand new 80 PLUS bronze ATX PSU, featured with DC to DC module and +12V single-rail design, taken with full Japanese capacitors and quiet 120mm silent fan, built in with complete protections: OCP, OVP, SCP, OPP, OTP and approved by global safety regulation. HEXA 85+ series comes out with four models – 350W, 450W,550W and 650W to satisfy various needs |