Epson | Maintenance Tank | C12C890191
- Код товара: 306362
- EAN: 010343853744
- MPN: C12C890191
24.33€
Без налога: 20.11€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | C12C890191 |
| Producer product family | Maintenance Tank |
| Gross depth (mm) | 127.00 мм |
| Gross height (mm) | 89.00 мм |
| Gross weight | 0.45 кг |
| Gross width (mm) | 280.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 546 шт. |
| Net weight | 0.40 кг |
| Совместимые продукты | Epson Stylus Pro 4000, 4400, 4450, 4800, 4880, 7400, 7450, 7600, 7800, 7880, 9400, 9450, 9600, 9800, 9880 and 11880 |