Goobay | USB-C charging and synchronization cable | 45735 | USB-C to USB-A
- Код товара: 307463
- EAN: 4040849457357
- MPN: 45735
1.72€
Без налога: 1.42€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | USB-C to USB-A |
| Producer product name | 45735 |
| Producer product family | USB-C charging and synchronization cable |
| Gross depth (mm) | 120.00 мм |
| Gross height (mm) | 20.00 мм |
| Gross weight | 0.04 кг |
| Gross width (mm) | 70.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 10286 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Net weight | 0.02 кг |
| Другие особенности | Super fast charging with a maximum of 3 A; flexible 1 m cable for sufficient range; USB 2.0 cable for syncing and charging; Hi-speed data transfers up to 480 Mbit/s; USB-C ™ connector can be used on both sides. |
| Длина кабеля | 1 м |
| Цвет товара | Black |