Lenovo | Essential Stereo Analog Headset | Essential Stereo | Yes | 3.5 mm
- Код товара: 310743
- EAN: 889955751690
- MPN: 4XD0K25030
24.13€
Без налога: 19.94€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 1 лет |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Essential Stereo |
| Producer product family | Essential Stereo Analog Headset |
| Microphone | Yes |
| Тип коннектора | 3.5 mm |
| Gross depth (mm) | 180 мм |
| Gross height (mm) | 60 мм |
| Gross weight | 0.222 кг |
| Gross width (mm) | 187.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 9 гр. |
| Plastic (No PET) | 13.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.022 кг |
| Volume (m3) | 0.0020196 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 856 шт. |
| Net weight | 0.2 кг |
| Полное сопротивление | 32 Ом |
| Беспроводное подключение | No |
| подавление шума | No |
| Другие особенности | Comfort fit stereo ear pieces with 180 Degree Microphone, Adjustable Headband and Boom Arm. The VOIP optimized headset offers a clear and crisp sound with a professional look and feel. The universal 3.5 mm audio jack fits variety of devices. Tested with communication tools: Skype for Business, Teams, Zoom, Webex. |
| Формат драйвера | 2 x 30 mm |
| Длина кабеля | 1.2 м |
| Чувствительность | 98 дБ |
| Частота микрофона | 20-20000 Гц |
| USB-порт для зарядки | No |
| Цвет товара | Black |
| Подключение устройства | Analog |
| Вес | 110 гр. |