Bissell | Wash & Protect Pro | 1500 ml
- Код товара: 311439
- EAN: 011120183450
- MPN: 1089N
25.05€
Без налога: 20.70€
| Производитель | Bissell |
| Страна происхождения | US |
| Producer product name | Wash & Protect Pro |
| Емкость | 1500 мл |
| Gross depth (mm) | 145 мм |
| Gross height (mm) | 270.00 мм |
| Gross width (mm) | 60 мм |
| Packing quantity | 6 шт. |
| Paper/Pasteboard | 68.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 84.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.15 кг |
| Volume (m3) | 0.002349 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 315 мм |
| Gross width master carton | 260 мм |
| Gross height master carton | 280 мм |
| Net weight master carton | 9.972 кг |
| Tare weight master carton | 0.39 кг |
| Palette Qty | 450 шт. |
| Gross weight | 1.662 кг |
| Net weight | 1.51 кг |
| Тип | Detergent |
| Другие особенности | For carpet and area rugs |
| Ширина | 15 см |
| Высота | 27 см |
| Глубина | 8 см |