Bissell | Deep Reach Tool (bag) | Titanium
- Код товара: 311490
- EAN: 011120244632
- MPN: 2367
25.05€
Без налога: 20.70€
| Производитель | Bissell |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Titanium |
| Producer product family | Deep Reach Tool (bag) |
| Gross depth (mm) | 112 мм |
| Gross height (mm) | 134 мм |
| Gross width (mm) | 193 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 25.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.002896544 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 50.00 гр. |
| Palette Qty | 597 шт. |
| Gross weight | 0.28 кг |
| Net weight | 0.255 кг |
| Другие особенности | Carpet and area rugs |
| Тип | Brush or nozzle |
| Совместимость | For all BISSELL carpet, and spot cleaners |