Bissell | Filter MultiReach Essential | 1 pc(s)
- Код товара: 311498
- EAN: 011120248692
- MPN: 2589
16.27€
Без налога: 13.45€
| Производитель | Bissell |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product family | Filter MultiReach Essential |
| Количество в упаковке | 1 шт. |
| Packing quantity | 6 шт. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 31 гр. |
| Gross depth (mm) | 108 мм |
| Gross width (mm) | 107 мм |
| Gross height (mm) | 75 мм |
| Volume (m3) | 0.0008667 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.031 кг |
| Gross depth master carton | 340 мм |
| Gross width master carton | 165 мм |
| Gross height master carton | 120 мм |
| Net weight master carton | 0.66 кг |
| Tare weight master carton | 0.067 кг |
| Palette Qty | 1536 шт. |
| Совместимость | For MultiReach Essential 2275N, 2280N |
| Особые свойства | The filter consists of a plastic filter frame with filter mesh cloth; With a well-maintained filter, you prevent vacuumed dust, pollen and other allergens from returning to the air; After each use, shake the filter over the trash can to keep the device performing at its best; If necessary, wash the filter with cold water and let it dry for 24 hours before putting it back into the appliance. You can easily remove and replace the filter without tools |
| Gross weight | 0.11 кг |
| Net weight | 0.079 кг |
| Тип | Vacuum filter |
| Моющийся (-аяся) | Yes |