Bissell | Vac Filter Vac & Steam | 1132N | Grey
- Код товара: 311508
- EAN: 011120200218
- MPN: 1250
12.51€
Без налога: 10.34€
| Производитель | Bissell |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | 1132N |
| Producer product family | Vac Filter Vac & Steam |
| Цвет товара | Grey |
| Gross depth (mm) | 48.00 мм |
| Gross height (mm) | 131.00 мм |
| Gross width (mm) | 127.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 50.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 25.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.08 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2164 шт. |
| Gross weight | 0.11 кг |
| Net weight | 0.04 кг |
| Другие особенности | Steam Accessories; Tiles, Wooden Floors, Hard Floors |