Epson T653A | Ink Cartridge | Orange
- Код товара: 312788
- EAN: 010343877702
- MPN: C13T653A00
93.59€
Без налога: 77.35€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Orange |
| Тип | Ink Cartridge |
| Producer product name | T653A |
| Gross depth (mm) | 215.00 мм |
| Gross height (mm) | 40.00 мм |
| Gross weight | 0.44 кг |
| Gross width (mm) | 115.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 30.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1747 шт. |
| Net weight | 0.39 кг |
| Совместимые продукты | Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer UV, Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer, Epson Stylus Pro 4900 Spectro Proofer Designer Edition, Epson Stylus Pro 4900 Spectro M1, Epson Stylus Pro 4900 Designer Edition, Epson Stylus Pro 4900 |
| Емкость | 200 мл |