Kingston | USB Flash Drive | DataTraveler Kyson | 64 GB | USB 3.2 Gen 1 | Black/Grey
- Код товара: 313004
- EAN: 740617309102
- MPN: DTKN/64GB
14.05€
Без налога: 11.61€
| Производитель | Kingston |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Емкость | 64 ГБ |
| Тип интерфейса | USB 3.2 Gen 1 |
| Цвет товара | Black/Grey |
| Producer product name | DataTraveler Kyson |
| Producer product family | USB Flash Drive |
| Gross depth (mm) | 5 мм |
| Gross height (mm) | 115 мм |
| Gross weight | 0.013 кг |
| Gross width (mm) | 100 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 5 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.007 кг |
| Volume (m3) | 0.0000575 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 30052 шт. |
| Net weight | 0.006 кг |
| Материал | Metal |
| Особые свойства | Durable and lightweight; Storage on the go |
| Совместимость | Windows 10, 8.1, 8, Mac OS (v.10.10.x +), Linux (v. 2.6.x +), Chrome OS |