Thermal Grizzly | Kryonaut Extreme Thermal Grease
- Код товара: 314352
- EAN: 4260711990052
- MPN: TG-KE-002-R
15.50€
Без налога: 12.81€
| Производитель | Thermal Grizzly |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Kryonaut Extreme Thermal Grease |
| Gross depth (mm) | 100 мм |
| Gross height (mm) | 195 мм |
| Gross width (mm) | 15 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.0002925 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 5908 шт. |
| Gross weight | 0.014 кг |
| Net weight | 0.004 кг |
| Теплопроводность | 14.2 Вт/м·К |
| Другие особенности | Extremely powerful thermal paste with improved application and additional electrically non-conductive nano aluminum oxide particles; Designed for Overclocking; Long-term durability; No curing; Density: 3.76g / cm3; Electrical Conductivity: 0 pS/m |
| Вязкость | 130-180 pas |
| Диапазон рабочих температур | -250/350 °C |
| Вес | 2 гр. |