Lenovo | 65W USB-C AC Travel Adapter | USB-C | 65 W | USB Power adapter
- Код товара: 316098
- EAN: 0194632521795
- MPN: G0A6N065WW
68.32€
Без налога: 56.46€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | USB Power adapter |
| Выходной интерфейс | USB-C |
| Producer product name | 65W USB-C AC Travel Adapter |
| Выходная мощность | 65 Вт |
| Gross depth (mm) | 170.00 мм |
| Gross height (mm) | 70.00 мм |
| Gross width (mm) | 133.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 88 гр. |
| Plastic (No PET) | 138 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.226 кг |
| Palette Qty | 1092 шт. |
| Gross weight | 0.409 кг |
| Net weight | 0.183 кг |
| Аксессуары в комплекте | Cable; US plug, 2 pin type A; EU plug, 2 pin type C; UK plug, 3 pin type G; AU plug, 2 pin type I |
| Цвет товара | Black |
| Длина кабеля | 1.8 м |
| Входное напряжение | 100-240 В |