TEFAL | OptiGrill+ | GC712834 | Contact grill | 2000 W | Black
- Код товара: 318205
- EAN: 3016661150074
- MPN: GC712834
129.09€
Без налога: 106.69€
| Производитель | TEFAL |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Мощность | 2000 Вт |
| Цвет товара | Black |
| Тип | Contact grill |
| Producer product name | GC712834 |
| Producer product family | OptiGrill+ |
| Gross depth (mm) | 410 мм |
| Gross height (mm) | 390 мм |
| Gross width (mm) | 245 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.10 кг |
| Volume (m3) | 0.0391755 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 44 шт. |
| Gross weight | 6 кг |
| Net weight | 4.9 кг |
| Поверхность для приготовления | 300 x 200 мм |
| Портативный | Yes |
| Маслосборник | Yes |
| Другие особенности | With an automatic cooking sensor, the cooking time and temperature are automatically adjusted according to the thickness and number of portions placed on the cooking surface. The indicator light for the cooking level allows you to monitor the cooking process, to prepare the grill exactly as you like. It comes with 6 automatic cooking programs, a frozen food program and a manual mode with 4 temperature settings. |
| Количество программ | 6 |
| Форма поверхности приготовления | Rectangular |
| Легкая чистка | Yes |
| Съемный лоток для капель | Yes |
| Длина шнура | 0.8 м |
| Материал корпуса | Stainless steel |
| Рукоятка(-и) Cool touch | Yes |
| Световой индикатор | Yes |
| Регулируемый термостат | Yes |
| Противопригарное покрытие | Yes |
| Комплектующие пригодны для мытья в посудомоечной машине | Yes |
| Съемная пластина(ы) | Yes |