DEWALT DT20704-QZ Fastcut Wood Blade, 31 x 43 mm
- Код товара: 318497
- EAN: 5035048099278
- MPN: DT20704-QZ
6.11€
Без налога: 5.05€
| Производитель | DEWALT |
| Gross depth (mm) | 141.00 мм |
| Gross height (mm) | 15.00 мм |
| Gross width (mm) | 96.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 50 гр. |
| Palette Qty | 8511 шт. |
| Gross weight | 0.09 кг |
| Net weight | 0.04 кг |
| Producer product name | DT20704-QZ Fastcut Wood Blade, 31 x 43 mm |