Epson UltraChrome Pro 10 ink | T46S4 | Ink cartrige | Yellow
- Код товара: 320216
- EAN: 8715946680859
- MPN: C13T46S400
24.14€
Без налога: 19.95€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | T46S4 |
| Producer product family | UltraChrome Pro 10 ink |
| Цвета печати | Yellow |
| Тип | Ink cartrige |
| Gross depth (mm) | 98 мм |
| Gross height (mm) | 112 мм |
| Gross width (mm) | 35 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 55 гр. |
| Volume (m3) | 0.00038416 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.055 кг |
| Plastic (No PET) | 16.00 гр. |
| Palette Qty | 4498 шт. |
| Gross weight | 0.122 кг |
| Net weight | 0.067 кг |
| Количество | Singlepack |
| Емкость | 25 мл |
| Совместимые продукты | SureColor SC-P700 |