Shure | Earphones | SE112-GR | Wired | In-ear | Grey
- Код товара: 321234
- EAN: 042406351430
- MPN: SE112-GR-EFS
62.86€
Без налога: 51.95€
| Производитель | Shure |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 50 мм |
| Gross height (mm) | 175 мм |
| Gross width (mm) | 78 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 30.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| Volume (m3) | 0.0006825 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2532 шт. |
| Gross weight | 0.122 кг |
| Net weight | 0.082 кг |
| Беспроводное подключение | No |
| Producer product name | SE112-GR |
| Producer product family | Earphones |
| Аксессуары в комплекте | 3 Pairs Soft Flex Sleeves (S, M, L); 1 Drawstring Carrying Pouch |
| Тип соединения | Wired |
| Стиль ношения | In-ear |
| подавление шума | No |
| Wireless | No |
| Цвет товара | Grey |