Shure SE535 Earphone, Clear | Shure
- Код товара: 321252
- EAN: 042406178587
- MPN: SE535-CL-EFS
442.23€
Без налога: 365.48€
| Производитель | Shure |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 52 мм |
| Gross height (mm) | 174 мм |
| Gross width (mm) | 153 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 30.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| Volume (m3) | 0.001384344 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1248 шт. |
| Gross weight | 0.231 кг |
| Net weight | 0.191 кг |