Camry | Bluetooth Radio | CR 1183 | 16 W | AUX in | Wooden
- Код товара: 323504
- EAN: 5902934839143
- MPN: CR 1183
34.86€
Без налога: 28.81€
| Производитель | Camry |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Wooden |
| Вход Aux | Yes |
| Номинальная RMS-мощность | 16 Вт |
| Функция тревоги | No |
| Producer product name | CR 1183 |
| Producer product family | Bluetooth Radio |
| NFC features | No |
| Gross depth (mm) | 125 мм |
| Gross height (mm) | 205 мм |
| Gross width (mm) | 290 мм |
| Packing quantity | 4 шт. |
| Paper/Pasteboard | 430.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.622 кг |
| Volume (m3) | 0.00743125 м³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| TI weight (kg) | 0.03 кг |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross depth master carton | 310 мм |
| Gross width master carton | 500 мм |
| Gross height master carton | 235 мм |
| Net weight master carton | 5.96 кг |
| Tare weight master carton | 0.619 кг |
| Palette Qty | 188 шт. |
| Gross weight | 1.49 кг |
| Net weight | 0.868 кг |
| Функция Snooze | No |
| Другие особенности | USB playback (MP3, FLAC); Playing SD card (MP3, FLAC); Memory for 50 stations; Watch |
| Bluetooth | Yes |
| Тип тюнера | Digital |
| Количество предварительно установленных FM станций | Yes |
| Встроенные колонки | Yes |