Gembird | Optical Mouse | MUS-3B-01 | Optical mouse | USB | Black
- Код товара: 324783
- EAN: 8716309104258
- MPN: MUS-3B-01
2.26€
Без налога: 1.87€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | MUS-3B-01 |
| Тип соединения | USB |
| Producer product family | Optical Mouse |
| Тип устройства | Optical mouse |
| Gross depth (mm) | 190 мм |
| Gross height (mm) | 40 мм |
| Gross width (mm) | 130.00 мм |
| Packing quantity | 60 шт. |
| Paper/Pasteboard | 20.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 28.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.000988 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Gross depth master carton | 580 мм |
| Gross width master carton | 420 мм |
| Gross height master carton | 300 мм |
| Net weight master carton | 6 кг |
| Tare weight master carton | 0.731 кг |
| Palette Qty | 1380 шт. |
| Gross weight | 0.1 кг |
| Net weight | 0.052 кг |
| Number of buttons | 3 NULL |
| Беспроводное подключение | No |
| Разрешительная способность движения | 1000 точек на дюйм |
| Эргономический дизайн | Compact & lightweight design; Plug & Play - no drivers required; No mouse pad required |
| Технология подключения | Wired |
| Вес | 69 гр. |