C13S045007 | White | 205 g/m² | 432 mm x 50 m | Bond Paper Bright
- Код товара: 325269
- EAN: 8715946364728
- MPN: C13S045007
154.46€
Без налога: 127.65€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | Bond Paper Bright |
| Размер | 432 mm x 50 m |
| Плотность | 205 г/м² |
| Цвет | White |
| Producer product name | C13S045007 |
| Gross depth (mm) | 500.00 мм |
| Gross height (mm) | 170.00 мм |
| Gross width (mm) | 180.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Palette Qty | 113 шт. |
| Gross weight | 1.02 кг |
| Net weight | 1.00 кг |