Epson | High Cabinet for WF-C87XR Series
- Код товара: 327237
- EAN: 8715946688251
- MPN: 7112434
284.88€
Без налога: 235.44€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | High Cabinet for WF-C87XR Series |
| Gross depth (mm) | 620 мм |
| Gross height (mm) | 380 мм |
| Gross width (mm) | 620 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.00 кг |
| Volume (m3) | 0.146072 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 8 шт. |
| Gross weight | 18.4 кг |
| Net weight | 16.4 кг |
| Совместимые продукты | WorkForce Pro WF-C879RDTWFC Series; WorkForce Pro WF-C879RDTWFC; WorkForce Pro WF-C878RDTWFC |
| Вес | 19455 гр. |
| Размеры (ШхГхВ) | 620 x 620 x 385 мм |