Singer | Universal Needle 80/12 5PK for Woven Fabrics
- Код товара: 327877
- EAN: 7393033107352
- MPN: 250052702
2.65€
Без налога: 2.19€
| Производитель | Singer |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Universal Needle 80/12 5PK for Woven Fabrics |
| Gross depth (mm) | 4 мм |
| Gross height (mm) | 90 мм |
| Gross width (mm) | 60 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 4 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.004 кг |
| Volume (m3) | 0.0000216 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 80000 шт. |
| Gross weight | 0.008 кг |
| Net weight | 0.004 кг |