Elgato | Stream Deck XL | 10GAT9901
- Код товара: 329675
- EAN: 840006610373
- MPN: 10GAT9901
276.97€
Без налога: 228.90€
| Производитель | Elgato |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Producer product name | 10GAT9901 |
| Producer product family | Stream Deck XL |
| Gross depth (mm) | 151 мм |
| Gross height (mm) | 222 мм |
| Gross width (mm) | 106 мм |
| Packing quantity | 12 шт. |
| Paper/Pasteboard | 400.00 гр. |
| PET | 25.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 75.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.003553332 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 495 мм |
| Gross width master carton | 465 мм |
| Gross height master carton | 270 мм |
| Net weight master carton | 14.208 кг |
| Tare weight master carton | 1.057 кг |
| Palette Qty | 324 шт. |
| Gross weight | 1.184 кг |
| Net weight | 0.684 кг |
| Другие особенности | 32 x customizable LCD keys |
| Вес | 410 гр. |
| Интерфейс устройства | USB 3.0 |