Gembird | Silent Wireless Optical Mouse | MUSW-4BS-01 | Optical mouse | USB | Black
- Код товара: 330690
- EAN: 8716309117425
- MPN: MUSW-4BS-01
4.10€
Без налога: 3.39€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | MUSW-4BS-01 |
| Тип соединения | USB |
| Producer product family | Silent Wireless Optical Mouse |
| Тип устройства | Optical mouse |
| Gross depth (mm) | 130 мм |
| Gross height (mm) | 185 мм |
| Gross width (mm) | 40 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 13.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.000962 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1796 шт. |
| Gross weight | 0.092 кг |
| Net weight | 0.069 кг |
| Другие особенности | Long battery life; Special silent button switches: No clicking sound; Comfortable rubber top coating; No mouse pad required |
| Беспроводное подключение | Yes |
| Разрешительная способность движения | 800 - 1600 точек на дюйм |
| Технология подключения | Wireless |
| Вес | 61.5 гр. |