Double Sided Matte Paper - A4 - 50 Sheets | A4
- Код товара: 332649
- EAN: 010343839014
- MPN: C13S041569
19.53€
Без налога: 16.14€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Double Sided Matte Paper - A4 - 50 Sheets |
| Размер | A4 |
| Gross depth (mm) | 212.00 мм |
| Gross height (mm) | 50.00 мм |
| Gross width (mm) | 300.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 543 шт. |
| Gross weight | 0.19 кг |
| Net weight | 0.18 кг |
| Другие особенности | Paper Format 210mm x 297mm |
| Листов вупаковке | 50 |