Laminator Pixel A4
- Код товара: 334706
- EAN: 043859753215
- MPN: 5601401
83.82€
Без налога: 69.27€
| Производитель | Fellowes |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Наименование продукта | Laminator Pixel A4 |
| Gross depth (mm) | 395 мм |
| Gross height (mm) | 122 мм |
| Gross width (mm) | 160 мм |
| Packing quantity | 2 шт. |
| Paper/Pasteboard | 240.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 60.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.30 кг |
| Volume (m3) | 0.0077104 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 412 мм |
| Gross width master carton | 340 мм |
| Gross height master carton | 145 мм |
| Net weight master carton | 4.1 кг |
| Tare weight master carton | 0.345 кг |
| Palette Qty | 170 шт. |
| Gross weight | 2.05 кг |
| Net weight | 1.75 кг |
| Другие особенности | Automatically shuts off after 30 minutes of inactivity for zero energy consumption. Reduces the surface temperature of the laminator, ensuring it is safe to touch |