Laminator Pixel A3
- Код товара: 334707
- EAN: 043859753239
- MPN: 5601601
88.90€
Без налога: 73.47€
| Производитель | Fellowes |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Наименование продукта | Laminator Pixel A3 |
| Gross depth (mm) | 480 мм |
| Gross height (mm) | 120 мм |
| Gross width (mm) | 160 мм |
| Packing quantity | 2 шт. |
| Paper/Pasteboard | 280.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 70.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.35 кг |
| Volume (m3) | 0.009216 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 500 мм |
| Gross width master carton | 340 мм |
| Gross height master carton | 140 мм |
| Net weight master carton | 4.642 кг |
| Tare weight master carton | 0.405 кг |
| Palette Qty | 144 шт. |
| Gross weight | 2.321 кг |
| Net weight | 1.971 кг |
| Другие особенности | 3 temperature settings: cold, 80 & 125 microns. 2 heated rollers technology. Release mechanism in case of bad insertion Kit of 10 pockets included (A4 80 microns) Pixel A3 |