CyberPower | Smart App UPS Systems | OR1500ERM1U | 1500 VA | 900 W
- Код товара: 336017
- EAN: 4712856274288
- MPN: OR1500ERM1U
532.41€
Без налога: 440.01€
| Производитель | CyberPower |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | OR1500ERM1U |
| Producer product family | Smart App UPS Systems |
| Вместимость | 900 Вт |
| Емкость | 1500 ВА |
| Gross depth (mm) | 541 мм |
| Gross height (mm) | 151 мм |
| Gross width (mm) | 491 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 1.59 кг |
| Volume (m3) | 0.040110281 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 1000 гр. |
| Plastic (No PET) | 592 гр. |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 43 шт. |
| TI weight (kg) | 20.00 кг |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross weight | 17.51 кг |
| Net weight | 15.92 кг |
| Другие особенности | Line-interactive UPS Topology; Simulated Sine Wave Output; Overload Protection; Surge and Spike Protection; Phone/Fax/Modem/DSL/Network Protection; USB Connectivity Port; SNMP/HTTP Remote Management Capability (Optional); Energy Saving Technology; Automatic Voltage Regulation (AVR); Hot-swappable Batteries; EMI and RFI Filtration; LCD Status Display; PowerPanel Management Software |
| Топология ИБП | Line-Interactive |
| Формат | Rack |
| Размеры (ШхГхВ) | 433 x 389 x 44 мм |
| Обычное время резервирования при полной загрузке | 2.5 мин |
| Обычное время резервирования при половинной загрузке | 11 мин |
| Время подзарядки батареи | 8 (Typical) ч |