Lenovo | Go Laptop Power Bank | USB-C 74 Wh | 170x23x72 mm | 246.8 g
- Код товара: 336152
- EAN: 195713001595
- MPN: 40ALLG2WWW
143.11€
Без налога: 118.27€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | USB-C 74 Wh |
| Producer product family | Go Laptop Power Bank |
| Вес | 246.8 гр. |
| Размеры (ШхГхВ) | 170x23x72 мм |
| Gross depth (mm) | 221 мм |
| Gross height (mm) | 20 мм |
| Gross width (mm) | 100 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.000442 м³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 89.8 гр. |
| Plastic (No PET) | 6.8 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.097 кг |
| TI weight (kg) | 0.36 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Palette Qty | 2053 шт. |
| Gross weight | 0.469 кг |
| Net weight | 0.372 кг |
| Другие особенности | 20,000mAh capacity; Dual USB-C connection, 1 x USB-C port + 1 x USB-C integrated cable; USB-C charging support power-in and power-out; USB-C charging support power-in and power-out; 1 x USB-A fast charging up to 18W; Fast charge with any USB-C adapter, fully charged in 3 hours; Simultaneously charging up to 3 devices; Supports pass-through charging; Compatible with any PD 3.0 devices; Built-in overcharge and safety protection |
| Особые свойства | The Lenovo Go USB-C Laptop Power Bank (20000 mAh) is a game-changing solution for remote workers who need access to a large reserve of power for their USB-C laptops and devices to achieve peak productivity. With a whopping 20,000 mAh capacity, you can rapidly charge multiple devices even while you are recharging the power bank. |
| Емкость батареи | 20000 А·ч |
| Выходная мощность | 65 Вт |